LCC kros – výsledky třetího závodu

Hlavní stránka / Aktuality / LCC kros – výsledky třetího závodu

30.3.2021

LCC kros – výsledky třetího závodu Celkem 109 závodníků vyrazilo na trať třetího LCC krosu. Jde o zatím nejhojnější účast – v prvním závodě běželo 86 závodníků, ve druhém 104. Na Říháku na běžce čekalo třeba přecházení po kládě nebo proplétání nastraženou sítí, na které dohlížel bdělý chlupatý pavouk.

Výsledky třetího závodu najdete zde.

Průběžné výsledky série LCC kros po třech závodech jsou zde. Pořadí je určeno počtem bodů (vítěz závodu má pět, druhý čtyři, třetí tři, čtvrtý dva, všichni ostatní jeden), druhým kritériem je počet absolvovaných závodů, třetím součet dosažených časů.

Pokud byste našli nějakou chybu nebo v pořadí chybíte, dejte nám vědět na info@sokol-radotin.cz.

Fotogalerie ze třetího závodu je zde.

Děkujeme za přízeň, těšte se na další závod a opatrujte se.