Obnovujeme cvičení žactva

Hlavní stránka / Aktuality / Obnovujeme cvičení žactva

3.5.2021

V souvislosti s uvolněním protiepidemických opatření znovu začínáme cvičit, zatím ale ne všechny kategorie. Cvičení žactva probíhají od 3. 5. 2021 v pondělí od 15 do 16 h na venkovním hřišti u sokolovny.

Na cvičení jen s výsledkem testu nebo čestným prohlášením
Každé z dětí, které se chce účastnit cvičení, odevzdá před jeho zahájením cvičitelkám buď potvrzení o negativním testu nebo čestné prohlášení podepsané zákonným zástupcem, že dítě absolvovalo nejdéle před 72 hodinami antigenní test s negativním výsledkem. Pokud se děti ve škole testují jen v pondělí, vystačí toto čestné prohlášení do středy. Pro eventuální čtvrteční cvičení si účastníci budou muset podle vládního nařízení udělat samotest, aby čestné prohlášení bylo pravdivé.

Vzor čestného prohlášení najdete zde.

Převlékání v určeném prostoru
Pro převlékání nelze využít vnitřní prostory sokolovny. Převléci se můžete na tribunách, dodržujte u toho rozestupy.

Neshlukujte se v areálu
Žádáme rodiče, aby se během cvičení nezdržovali na tribunách a neshlukovali se v areálu sokolovny. Dodržujte prosím všechna protiepidemická pravidla, noste ve veřejných prostorech respirátory, dodržujte odstupy.

Podrobnější informace k aktuálním opatřením najdete v článku na webu oddílu lakrosu. Lakrosové tréninky dětí a mládeže na venkovním hřišti se také obnovují.