Hravé cvičení pro zdraví

Hlavní stránka / Aktuality / Hravé cvičení pro zdraví

7.9.2015

Hravé cvičení pro zdraví TJ Sokol Radotín nově nabízí hodinu Hravé cvičení pro zdraví, určené dětem. Cvičení je zaměřeno na koordinaci a správné držení těla. Zábavnou formou se budeme snažit vylepšit a posílit problémové partie, například ploché nohy, zlepšit motoriku a naučit se vnímat a pracovat se svým tělem.

Cvičení je určeno dětem  od 4 do 10 let (popř. podle domluvy). Maximální počet dětí  v hodině je patnáct.

Ke cvičení budeme  používat stabilizační a balanční pomůcky, dále náčiní  podle potřeb cvičenců, k posílení klenby nohou nerovné povrchy a jiné pomůcky, které jsou doporučované fyzioterapeuty.

Termín:  pondělí 16–17  hodin,  malý sál

Za cvičení se platí buď formou členských příspěvků (1800 Kč/kal. rok, nebo 1000 Kč/kal. pololetí, při této formě platby je možné zároveň navštevovat běžná cvičení předškoláků), nebo po uhrazení jednorázového registračního poplatku 200 Kč za kal. rok zakoupit poukázku na 10 hodin cvičení za 500 Kč.

Cvičitelka: Pavlína Mládková (tel. 777 206 951, pavlinamladkova@seznam.cz)