Lezení

Oddíl lezení

Lezení na laně | Bouldering | Všestranný rozvoj | Základní lezecké dovednosti | Hry a soutěže | Silová a kompezační cvičení

Zaměřujeme se především na trénink lezení na umělé stěně a další s tím spojené lezecké dovednosti. Více než na výkony se soustředíme na všestranný trénink, pozitivní vztah k pohybu a vnímání vlastního těla. Proto je trénink doplněn o pohybové hry, cvičení na rozvoj pohybových schopností a osvojování si pohybových dovedností, posilovací a kompenzační cvičení. Rádi bychom, aby děti lezení bavilo, aby se (nejen) lezení mohly v budoucnu samy bezpečně dál věnovat.

Kde: Sportovní hala Radotín
Kdy: Pondělí, první hodina 4. 9. 2023
         17.00–18.30 děti 6–9 let
         18.30–20.00  děti 10–13 let
         (případně dle dohody)

Členské příspěvky: 3202 Kč/pololetí (vč. sokolských příspěvků)

Co s sebou: Sportovní oblečení a tenisky do tělocvičny, pití, případně gumičku do vlasů

PŘIHLÁŠKY

Aktuálně máme naplněnou kapacitu. V případě zájmu nám prosím napište na email abendikova@sokol.eu a rádi vás budeme v případě uvolnění místa informovat.

Cvičitelé:
Jakub Pálek
- Cvičitel sportovní všestrannosti III. třídy, ČOS
- Instruktor lezení na umělých stěnách, BP Sport
- Sám aktivně leze 7 let
- Trénuje také gymnastiku, šplh na laně

Alžběta Bendíková
- Cvičitel sportovní všestrannosti II. třídy, ČOS
- Instruktor sportovní gymnastiky II. třídy
- Instruktor lezení na umělých stěnách, BP Sport
- Bc. titul obor TVS se specializací na Management sportu (Fakulta Sportovních studií, MU), pokračuje na NMgr. studiu
- Trénuje také gymnastiku