Memoriál Aleše Hřebeského 2024 a související zrušení cvičení

Hlavní stránka / Aktuality / Memoriál Aleše Hřebeského 2024 a související zrušení cvičení

17.4.2024

Memoriál Aleše Hřebeského 2024 a související zrušení cvičení Od pátku 19. 4. od 17 hodin až do 28. 4. se ruší veškerá cvičení (individuální přístup do posilovny je možný kromě 24.–27. 4.). Sokolovna bude sloužit jako zázemí pro sérii boxlakrosových zápasů EBox a SheBox a pro Memoriál Aleše Hřebeského.

Od pátku 19. 4. do pondělka 22. 4.se na sokolovně hrají zápasy série EBox, které se účastní 14 evropských reprezentací, národní týmy Hongkongu a Čísnké Tajpeje a výběr kanadské CLL, a turnaj SheBox, třetí ročník boxlakrosového turnaje žen. Více zde.

Od sstředy 24. 4. se pak hraje 29. ročník nejprestižnějšího boxlakrosového turnaje v Evropě – Memoriálu Aleše Hřebeského. Přijďte fandit domácím Custodes v boji o titul mezi 24 týmy ze 16 zemí. Více na www.AHMemorial.cz