Od 24. 5. obnovujeme cvičení všech oddílů

Hlavní stránka / Aktuality / Od 24. 5. obnovujeme cvičení všech oddílů

20.5.2021

Od pondělka 24. 5. obnovujeme cvičení rodičů a dětí, předškoláků a starších žen v obvyklých hodinách. Mladší žactvo, které cvičí už od 3. 5., se vrátí k běžnému rozvrhu. Rodiče, kteří budou s dětmi cvičit, děti starší 6 let a starší cvičenci se musí prokázat potvrzením o negativním testu na covid-19 nebo potvrzením o očkování.

Rodiče a děti, předškolní děti, mladší žactvo a ženy cvičí od 24. 5. ve svých obvyklých hodinách. Není možné využívat zázemí šaten, prosím počítejte s tím. Předškoláky a školáky si cvičitelky převezmou před sokolovnou, rodiče nebudou smět do sokolovny. Po hodině si rodiče děti opět vyzvednou před sokolovnou.
Děti starší 6 let se musí prokázat potvrzením o negativním výsledku testu na covid-19, a to: v případě PCR testu ne staršího než 7 dnů, AG testu ne staršího než 72 hodin. Nařízení lze splnit i čestným prohlášením o testu, jeho vzor je zde

Znění nařízení, z něhož uvedené podmínky vyplývají, je zde. Ustanovení k provozu tělocvičny je v bodě I/4b, podmínky pro doložení bezinfekčnosti jsou v bodě I/18.

Členům, kteří mají zaplaceny příspěvky za celý rok 2020 nebo za 2. kal. pololetí 2020, tyto příspěvky kryjí i období do konce června 2021. Novým členům budou účtovány příspěvky ve výši pololetních, které budou pokrývat období do konce roku 2021. Poukázky na cvičení (rodiče a děti, starší ženy), lze dále čerpat. V případě nejasností kontaktujte jednatele TJ Ondřeje Miku (tel. 606 615 911, info@sokol-radotin.cz).

Těšíme se na vás!