Vyražte do lesa na LCC kros

Hlavní stránka / Aktuality / Vyražte do lesa na LCC kros

11.3.2021

Vyražte do lesa na LCC kros Oddíl lakrosu TJ Sokol Radotín připravil pro dobu, kdy není možné společně trénovat, aktivitu, jíž se mohou bezpečně věnovat i jednotlivci. Po zkoušce o minulém víkendu naplánovali lakrosáci sérii pěti víkendových krosových závodů pro děti i dospělé. Zúčastnit se může kdokoliv, nejen členové LCC. Řekněte kamarádům, rodičům. Ale dodržujte všechna proticovidová opatření.

V lese nad Radotínem je vyznačena trať krosového závodu s několika úkoly. Vyražte, kdy chcete během daného víkendu, změřte si čas a zapište ho do formuláře (odkaz níže).

Tento víkend je možné absolvovat první závod v lese na Klapici nad Radotínem a další závody budou následovat až do 11. 4. Výsledky se budou hodnotit v několika věkových kategoriích a budou se za jednotlivé závody sčítat. Čím víc závodů absolvujete, tím větší šanci na celkové vítězství máte. Trať je možné absolvovat během víkendu i vícekrát, do celkových výsledků se započte nejlepší čas. Máme také speciální ceny pro ty, kteří se zúčastní všech závodů.

Závod #1, 13.–15. 3.
Trať bude mít zhruba 1600 m. Start a cíl bude na Klapici, trať bude vyznačena fáborky v pátek. Půjde o kombinaci cest a lesního terénu. Cestou čekejte zpestření několika úkoly. Trať je možné absolvovat do pondělka 15. 3. do 15 h.

Start a cíl bude zde.

Trasa trati je zde.

Trasa

Výsledky zapisujte do formuláře zde. Budeme rádi za fotky na info@lcc-radotin.cz nebo sdílení na facebooku.

Výsledkový formulář