XVI. všesokolský slet

Hlavní stránka / Aktuality / XVI. všesokolský slet

25.5.2018

XVI. všesokolský slet V letošním roce se opět slétnou sokolové ze všech koutů republiky i zpoza jejích hranic na největší událost této organizace. XVI. všesokolský slet se koná od 1. do 6. 7. 2018 na stadionu Slávie v Edenu.

V Radotínské jednotě nacvičují ženy sladbu Cesta a rodiče a děti skladbu Méďové. Poprvé se představí už v neděli 27. 5. na oblastní slet v Brandýse nad Labem – Staré Boleslavi.

Program hlavního sletu je k dispozici na webových stránkách http://slet.sokol.eu. Najdete tam i další informace a také e-shop, ve kterém lze pořídit nejen vstupenky na samotný slet, ale také atraktivní trika nebo suvenýry s vtipnou grafikou od studia Najbrt.

Tak lví silou vzletem sokolím do Edenu!