Zahájení cvičení ve školním roce 2021/2022

Hlavní stránka / Aktuality / Zahájení cvičení ve školním roce 2021/2022

30.8.2021

Zahájení cvičení ve školním roce 2021/2022 Prázdniny končí a těšíme se, že budeme moci obnovit cvičení. Rodiče a děti a starší ženy začínají cvičit v týdnu od 6. 9., předškolní žactvo a žactvo pak v týdnu od 13. 9.

Termíny cvičení všestrannosti zůstávají stejné, najdete je zde. Není třeba se hlásit předem, stačí přijít rovnou na hodinu a přihlásit se u cvičitelek. U nových členů nám zjednoduší formality, pokud s sebou vezmete vyplněnou přihlášku.

U cvičení rodičů a dětí se pak platí buď členský příspěvek 1200 Kč na období do 1/2022 a je možné chodít libovolně na všechny vypsané hodiny, nebo můžete uhradit registrační poplatek 500 Kč za kal. rok a k tomu si  dokupovat poukázky na 10 hodin cvičení (600 Kč), které si budete odškrtávat. Je možné chodit na všechny vypsané termíny.

U cvičení předškolních dětí a žactva kvůli nárokum na administrativu možnost nakupování poukázek na cvičení nenebízíme.

Pokud byste měli zájem rozšířit řady našich cvičitelů, rádi vás uvítáme. Kvalifikaci lze snadno získat v kurzech pořádaných Českou obcí sokolskou.

Tréninky lakrosu a sportovní gymnastiky začínají v týdnu od 6. 9.

Těšíme se na vás.