Archiv 2017

14. 01. 2017 (sobota) - TGJ - T.J. Sokol Královské Vinohrady - pouze družstvo Gábiny

15. 01. 2017 (neděle) - MTG velká oblast - T.J. Sokol Královské Vinohrady - postupující z MTG 10.12.2016

28. 01. 2017 (sobota) - TGJ Přebor ČOS - Tyršův dům - (pouze družstvo Gábiny)

29. 01. 2017 (neděle) - 9. ročník Gymnastického dobříšského čtyřboje

04. 02. 2017 (sobota) - Jojo Cup - Jojo Gym Dobřichovice

19. 03. 2017 (neděle) - TGJ na Vyšehradě - družstvo Gábiny

26. 03. 2017 (neděle) - Memoriál V.Straky - MTG dle TGJ

31. 03. 2017 (pátek) - Dejvický duel - všichni - rozřazovací závod na všestrannost

08. 04. 2017 (sobota) - Memoriál Věry Čáslavské - dvojboj pro 2007 a starší.

08. 04. 2017 (sobota) - AŠSK - závody Radotínského gymplu na Hradčanech - Adélka, Barunka, Bety a Tete

21. 04. 2017 (pátek) - Sokolská všestrannost - plavání - Tyršův dům - všichni

22. 04. 2017 (sobota) - Sokolská všestrannost - atletika - ZŠ Campanus - všichni

23. 04. 2017 (neděle) - Sokolská všestrannost - gymnastika - T.J. Sokol Vršovice - postupující z Dejvického duelu

06.-07. 05 2017 (víkend) - MČR v teamgymu

08. 05. 2017 (pondělí) - Sokolská všestrannost - gymnastika - T.J. Sokol Vršovice - dorost a dospělí + postup dětí ze všestrannosti

25. 05. 2017 (čtvrtek) - Vyšehradský dvojboj - dívky - bradla+kladina, chlapci - akrobacie+kruhy

27.-28. 05. 2017 (víkend) - ČOS - Prostějov - mladší žáci a žákyně - Anička Šimková

10.-11. 06. 2017 (víkend) - ČOS Praha - Tyršův dům - starší žáci, žákyně, dorost a dospělí 

21. 06. 2017 (středa) - Závody pro radost - skupinky na koberci

28. 06. 2017 (středa) - Vinohradské gymnastické radovánky - jakékoliv nářadí

19.-26. 08. 2017 - Soustředění Počátky:
                                                      nakládka nářadí - Sokol Vyšehrad 18.8. v 10:00
                                                      vykládka nářadí - Počátky pátek 18.8. v 13:00
                                                      sraz účastníků v Počátkách v 11:00-11:30
                                                      vyzvednutí účastníků v Počátkách v 12:00-13:00
                                                      vykládka nářadí - Sokol Vyšehrad 1.9. v 15:00 (čas dle dopravy na D1)

14. 10. 2017 (sobota) - Chlapácký dvojboj - kruhy + bradla (u menších hrazda), propozice zdepřihlášky do 1.10. - výsledky

15. 10. 2017 (neděle) - Teamgym Hany Myšákové - 2002 a mladší, propozice ZDEpřihlášky do 29.9.

21. 10. 2017 (sobota) - TG Pohár města Příbrami http://www.gymfed.cz/kalendar/detail/962 - družstvo Gábiny

27.-29. 10. 2017 (pátek-neděle) - Podzimní soustředění - pro družstva Báry, Hanky, Ládi a Aleny

10. 11. 2017 (pátek) - O pohár starostů - plavecká štafeta v TD - 2002 a starší (rodiče vítáni), rozpis ZDE

11. 11. 2017 (sobota) -  TGJ Trutnov - družstvo Gábiny

17. 11. 2017 (pátek) - Poberounský dvojboj, rozpis ZDEpřihlášky do 8.11., startovní listinačasový rozpisvýsledky

25. 11. 2017 (sobota) - O minipohár starostů pražských žup - plavecká štafeta Královské Vinohrady - 2002 a mladší, rozpis ZDE

02. 12. 2017 (sobota) - MTG malá oblast - Vršovice, přihlášky do 18.11., propozice ZDErozpis závodů, výsledky

03. 12. 2017 (neděle) - TGJ malá oblast - Královské Vinohrady - družstvo Gábiny, přihlášky do 18.11., propozice ZDE, výsledky

09. 12. 2017 (sobota) - Memoriál Ády Hochmanna, ROZPISPOŽADAVKYpřihlášky do 23.11., HARMONOGRAM

16. 12. 2017 (sobota) - MTG oblast západ - Královské Vinohrady, ROZPIS, výsledky

17. 12. 2017 (neděle) - TGJ oblast západ - Královské Vinohrady - Gábina, ROZPIS




Sdílet na FacebookSdílet na Google+Sdílet na TwitterSdílet na LinkedInPoslat odkaz emailemVytisknout tuto stránku
Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.